XIAOMI MI Mi 20000mAh 18W Fast Charge Power Bank

Знаеме дека не сакате да останете без батерија во најнеповолни моменти.

  • Висок квалитет и брзо полнење
    Создаден е новиот Xiaomi Redmi Power Bank 20000 mAh 18W Fast Charge Black за да можете да бидете подготвени во секое време. Оваа нова Xiaomi powerbank има неверојатен капацитет од 20000 mAh, што ќе ви овозможи да ги полните вашите уреди долго време. Дизајниран е и со двоен USB излез за да можете да поврзете до два уреди истовремено. Исто така, има брзо полнење од 18 W, така што ќе бидете во функција за кратко време!

Минималистичкиот дизајн ви овозможува постојано да ја одржувате вашата енергетска продавница со вас.

2,190 ден

Опис

Xiaomi Redmi Powerbank е одличен придружник за патување кој ви овозможува да имате доволно дополнителна енергија со вас за MP3-плеерот со камерата на паметниот телефон и друга мала електроника.
Капацитетот на банката за напојување е 20000 mAh што овозможува полнење на обичен телефон 4-6 пати во зависност од капацитетот на батеријата.
Опремен е со пар USB-A излези, така што можете да полните до два уреди истовремено. Има и два влезни конектори за microUSB и USB-C.
Power bank е направен од висококвалитетни Li-полимерни ќелии кои се карактеризираат со долг век на траење.

 

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.