XIAOMI MI Motion Activated Night Light смарт светло

MUE4115GL

  • Ротација 360 °
  • Совршено е да се постави на скали, ходници, влезови, ноќни маси, кујна, бања, гаража, балкон итн.
  • Сензор зa откривање на движење

789 ден

Опис

Модел                                                          Xiaomi Mi Motion Активна ноќна светлина 2
Режим                                                         Инфрацрвен сензор и светло на сензор
Извор на светлина                                 LED
Температура                                             2800 K
Боја                                                              Топло бело
Агол на сензорот                                     120º
Време на одложување                          15sec.
Работна температура                            од -10ºC до 40ºC
Батерии                                                      ААА батерии
Номинална моќност                               0,34 W
Влезен напон                                            DC 4.5V
Димензии                                                   8 x 6,2 см

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.