XIAOMI Mi Portable Bluetooth Speaker Звучник

Преносливиот Bluetooth звучник Xiaomi има мало тело, кое може да го носиш насекаде со себе.

Батерија со висок капацитет од 2000 mAh, може да репродуцира музика до 10 часа кога е целосно наполнет.

Вграден микрофон со висока чувствителност и висок сооднос сигнал-шум, вградена технологија за откажување ехо за да се обезбедат транспарентни и јасни повици, така што секој повик е како комуникација лице в лице.

Динамичен звук.

1,503 ден

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.