XIAOMI Mi Robot Vacuum-Mop 2 Lite EU Роботска Правосмукалка

• Времетраење на полнење: 60 минути
• Времетраење на работење: 120 минути
• Вкупно 25 прецизни сензори.
• Капацитет на батерија : 2500 mAh /  2600 mAh (номинален капацитет)
• Моќност: 35 W
• Моќност на вшмукување: 2200 Pa
• Резервоар за прашина: 450ml
• Висина на искачување: 2cm
• Сензори кои помагаат при судир со пречки.

15,352 ден

На залиха

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.