XIAOMI Mi Robot Vacuum-Mop 2 Pro Black Роботска Правосмукалка

 • Тежина – 3.6 kg
 • Висина – 81 mm
 • Ширина – 353 mm
 • Капацитет на садот за прашина 550 ml
 • Сензор за судир
 • сензор за пад
 • авто-вчитување на површина – визуелна навигација 4.0
 • совладува пречки високи до 2 цм
 • автоматско позиционирање
 • Капацитет на батеријата – 5200 mAh
 • Номинална моќност – 40 W
 • Станица за полнење: 19.8V /1A
 • Излезна струја : 14.4V
 • Google , Alexa поддршка, следење на напредокот на чистење

28,767 ден

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.