НА ПОПУСТ 5%

XIAOMI Mi Robot Vacuum Mop 2 Pro+ РОБОТСКА ПРАВОСМУКАЛКА

XIAOMI MI  Vacuum-Mop Pro 2+

 • Боја: Црна
 • Батерија: 5200 mAh
 • Способност за качување: 20 mm
 • Моќ на вшмукување: 3000Pa
 • Корпа за прашина: 550 ml
 • Резервар за вода: 250 ml
 • Контрола на вода: Интелигентна електроника (3-нивоа на вода со постојан притисок)
 • Сензори: двоен жиро, сензор за оптички проток, сензор за висина
 • Време на полнење: 3 часа
 • Време на работа: 180 минути
 • Хепа филтер: Има

25,828 ден

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.