XIAOMI Mi S500 Електрична Машинка За Бричење

 

Мазна и привлечна кожа! Глава со три сечила и флексибилен дизајн кој совршено се прилагодува на лицето, без притоа да , предизвика било каква иритација.

Водоотпорноста е потврдена со сертификатот IPX7 и овозможува брзо чистенье на машинката под млаз вода. Главата на машинката лесно се вади и е доста лесна за чистење

Опремена е со LED дигитален екран, дава информации за полнењето, потсетник за полнење, заклучување при патување

Секоідневното бричење ќе биде уште полесно – без оглед дали се наоѓате дома или сте на патувавње

Може да се користи за суво или водено бриченье

Практично полненье при секое ваше патуване. Времето за полнене е околу час и половина а батеријата е со времетраење од 60 минути

2,406 ден

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.