XIAOMI Mi Selfie Stick Tripod Black Селфи стик трипод

Xiaomi Mi Selfie Stick Tripod е универзален трипод .Може да се користи не само како уред за селфи, туку и како статив. Благодарение на поддршката на трите нозе, стабилно ќе стои на површината, а со далечинскиот управувач Bluetooth можете да фотографирате од далечина.

 • Бидете креативни и доловете ги посебните моменти што би сакале да ги негувате.
 • Ослободете ги рацете и снимајте совршено стабилно
 • Држачот за телефон се ротира за 360º и има прилагодлив фат.
 • Компактен и лесен за носење
 • Дизајнот на перничето што не се лизга го одржува телефонот стабилен и ви помага да снимате попрофесионални фотографии и видеа.
 • Лесен, цврст, пренослив и нелизгачки

1,205 ден

Опис

Стативот Mi Selfie Stick тежи само околу 155 g и лесно се преклопува за да влезе во вашиот џеб, што помага при лесен пристап и складирање.

 

 • Производ Ми селфи стап статив
 • Боја Црна
 • Димензии на производот (ДxШxД)19~51х4,5х5см (толеранција од +/- 2мм)
 • Нето тежина155г
 • Имплементиран StandardQ/YDS 001-2015
 • ВерзијаАндроид 4.3
 • Микро 5,IOSPort.

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.