XIAOMI Mi Smart Band 5 Strap 3-pack Ремчиња за смарт часовник

Ремчиња за смарт часовник Mi Smart Band 5

Боја: Црна, Портокалова, Циан

Должина на ремче : 255 мм

Прилагодлива должина на каифчето: 155 – 219 мм

Материјал за изработка: Легура на алуминиум

Пакување: x3 ремчиња

768 ден

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.