XIAOMI Mi Smart Clock EU Version Часовник

Со едноставниот дизајн и чиста бела обвивка, компактниот Mi Smart Clock совршено се вклопува во секоја просторија.
Изберете од 10 дизајни на лице на часовникот и приспособете ја бојата за да одговара на вашиот вкус.
Со менување на изгледот одвреме-навреме, паметниот часовник секогаш ќе се чувствува сосема нов!

Mi Smart Clock ги обезбедува информациите што ви се потребни на прв поглед.
Со помош на Google, будењето и подготвувањето за спиење никогаш не било полесно.
Поставете рутина за добро утро за да го следите времето, вашиот календар, информациите за патувањето, вестите и повеќе.

Пуштете ја омилената музика, подкаст или радио емисија од YouTube Music или Spotify директно на Mi Smart Clock. Вашиот паметен часовник работи и со Chromecast

Поврзете го вашиот паметен часовник со сите останати Xiaomi уреди во вашиот дом и едноставно давајте ги нарадбите каде и да сте.

3,521 ден

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.