XIAOMI Mi Smart Electric Toothbrush T500 Четка за заби + Гратис Глава за електрична четка за заби

  • Иако изгледа обично, оваа мала четка е сосема различна од обичните четкички. Главата на четката има антикорозивна технологија без метал. Влакната се цврсто споени со топлина. За разлика од обичните четки нема опасност од корозија или пак заробување на храна помеѓу влакната на четката. Изработена е со висококвалитетни меки влакна создадени од американската компанија DuPont, и нуди дури 40% потрајни влакна. Секое едно влакно е исполирано за по добро четкање и избегнување на воспалување на непцата.

Поврзување со апликација за персонализирање на четкањето.

+ Гратис

Глава за електрична четка за заби за Mi Smart Electric Toothbrush T500.

2,100 ден

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.