НА ПОПУСТ 28%

XIAOMI Mi Smart Speaker Звучник

Паметен звучник Xiaomi Mi – Номинална моќност 12W, гласовна контрола, поддршка за Google Assistant, покрај репродукцијата на музика можете да го контролирате вашиот паметен дом – поддржани уреди – ТВ, ТВ кутија, прочистувачи на воздух, осветлување, вентилатори, правосмукалки итн.

Поврзување:
WiFi 2,4 GHz + 5 GHz, Bluetooth 4.2
Димензии:
131 x 104 x 151 mm
Тежина:
842 гр

2,300 ден

Само 1 останати во залиха

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.