Xiaomi MI True Wireless EarPhone 2 Basic безжични слушалици

Почувствувајте го ритамот цел ден !

Вкупно траење на батеријата до 20 часа

Кристално чисти повици со ENC со два микрофони

Автоматско спарување и авто-поврзување

Паметна функција за откривање на уво

Одличен звук со драјвер од 14,2 мм и AAC кодек

1,510 ден

Опис

Со двоен микрофон, бучавата за време на повиците е намалена, бидете сигурни дека нема нарушување . Секоја слушалка е опремена со два вградени микрофони со висока чувствителност, кои користат технологија за формирање зраци за да ja елиминираат бучавата во позадина за време на повиците, овозможувајќи му на другиот корисник јасно да ве слуша, дури и во бучни средини.

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.