❤️XIAOMI Mi True Wireless Earphones 2 Pro Слушалки

MI True Wireless Earphones 2 Pro се моќни слушалки Xiaomi кои испорачуваат се што ви треба во пар безжични слушалки. Слушалките се опремени со 3 посебни микрофони за да можете да го слушате секој детал од разговорот дури и на гласни места како на пр. е фреквентен пат. Со слушалките добивате различни силиконски врвови за слушалките, врвови за слушалки кои ќе помогнат да се блокира несаканиот звук.

  • 35dB хибридно активно поништување на шум
  • Поддржува режим на транспарентност
  • 3-mic ENC за јасни повици
  • Користење на слушалки со батерија до 6 часа со едно полнење (ANC исклучено)
  • Поддржува протокол за безжично полнење Qi
  • Луксузна керамичка текстура

6,090 ден

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.