CYBER MONDAY 31%

XIAOMI Mi Vacuum Cleaner G10 Правосмукалка

Моќ на вшмукување од предводник од 150 AW
Новонадградениот врвен мотор со голема брзина од 125.000 вртежи во минута обезбедува силна моќ на вшмукување додека нуди извонредни перформанси и невидено искуство за чистење.

  • Моќност на батеријата 7 x 3000 mAh,
  • Четири режими на вшмукување: ехо, стандарден, максимален и автоматски
  • Време на работа до 65 минути во ЕКО режим.
  • Отстранлив резервоар и компоненти на ХЕПА кои се перат. Вкупна стапка на филтер: 99,97%, филтер систем со 12 циклони
  • Ѕиден приклучок за истовремено полнење на правосмукалка и батерија

14,405 ден

На залиха

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.