НА ПОПУСТ 7%

XIAOMI Mi Vacuum Cleaner G9 Правосмукалка

Xiaomi Mi правосмукалка G9 моќна 3-во-1 безжична правосмукалка со стапчиња со моќност на вшмукување 120 W, автоматска промена на моќноста во зависност од површината, четка со сопствен мотор, правосмукалки и џогери, трае до 60 минути со едно полнење, лесно заменлива батерија, сад за прашина што лесно се мие со капацитет од 500 ml, 5 слоеви на филтрација, едноставна работа.

12,746 ден

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.