НА ПОПУСТ 40%

XIAOMI Mi Vacuum Cleaner Lite Правосмукалка

Xiaomi Mi Vacuum Cleaner Lite е со големо ниво на моќност. Овој модел е совршен за чистење на подот, маси, полици за книги, тапациран мебел, компјутерски тастатури и внатрешноста на автомобилот.

Овозможува совршено чистење и тивко работење.

Правосмукалката  доаѓа со исклучително едноставна контролна табла, која се состои од само две копчиња. Едното е за вклучување, а другото е за менување на режимот.

Времетрање на работење: 45 мин, (со стандард режим на работење), 13 мин (со максимален режим на работење)

Достапни се два режима: нормален и интензивен.

Резервоарот  и деловите за филтер се отстранливи, така што многу лесно се чистат.

4,800 ден

Нема на залиха

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.