XIAOMI Mi Vacuum Cleaner Mini EU Правосмукалка

Mi Vacuum Cleaner Mini EU правосмукалката е лесна за употреба и одлична за различни потреби за чистење во домаќинството. Иако Mini е мала по големина, има многу моќ на вшмукување од максимум 13 KPa .Доаѓа со иновативна млазница 2-во-1, која може да се користи одделно или заедно доколку е потребно. Mini може да се користи секаде и е експерт за чистење на тастатури или за грижа на твојот автомобил. Брзото стартување-стоп спречува прашината да остане во млазницата кога ќе ја исклучите машината.

  • Димензии 267 × 55 × 55 мм
  • Нето маса  0,5 кг
  • Номинален напон 10,8 V
  • Моќност 40 W

3,107 ден

Опис

 

Содржина на пакетот  × 1 Млазница на пукнатина × 1 Млазница за четка × 1 Кабел за полнење од тип C × 1 Прирачник за употреба × 1 Адаптер ×1

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.