XIAOMI Pad 5 Cover Black Футрола за таблет

Оригинална футрола Smart Flip за Xiaomi Pad 5 / Pad 5 Pro, која има одличен квалитет и отпор.

Таа е суштински додаток за вашиот таблет!

Надворешноста е изработена од синтетичка кожа и може да се пофали со исклучителен тенок и лесен дизајн, лесен за транспорт. Има интелигентна функција за вклучување/исклучување на екранот, така што автоматски се вклучува кога ќе го подигнете предниот капак и се заклучува кога ќе го затворите. Покрај тоа, можете да го преклопите и да го ставите хоризонтално за поголема удобност.

Заштита и функционалност во еден производ!

 

1,550 ден

Опис

Карактеристики Капак Smart Flip Xiaomi Pad 5 / Pad 5 Pro Black:
Оригинален производ на Xiaomi
Надворешноста изработена од PU со текстура од синтетичка кожа
Тенок и лесен дизајн, лесен за транспорт
Функција за вклучување/исклучување на паметниот екран

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.