НА ПОПУСТ 11%

XIAOMI Redmi Buds 3 Pro Black Слушалки

 

  • Со технологијата за двојно активно намалување на шумот од 35 dB, Bluetooth слушалките за во уво имаат преден  микрофон за повратни информации, можете да уживате во свет каде што бучавата во заднина е намалена до 98%.
  • Брзо полнење: Bluetooth слушалките интегрираат чип со мала моќност, се полнат 10 минути, можете да слушате музика до 3 часа. Едно полнење може да се користи до 6 часа, плус кутијата за полнење може да работи до 28 часа.
  • Слушалките може да се поврзат безжично со два уреди со вкрстени платформи како што се Android, iOS и Windows, за да можете лесно да се префрлате помеѓу забава и работа.
  •  IPX4 е целосно отпорен на прскање, заштитен од пот и прскање вода.

3,853 ден

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.