XIAOMI Redmi Pad 4GB/128GB Graphite Gray Таблет

Екран резолуција: 1200×2000
Големина на екран: 10.61 in
Предна камера: 8MP; 105° FOV so FocusFrame
Задна камера: 8MP
Батерија: 8000mAh
Фреквенција: до 2.2GHz; 6nm процес
Меморија: 4GB/128 GB
Полнење: брзо полнење до 18W
Bluetooth: 5.3
USB Type-C
Softver: Оперативен систем: MIUI за Pad
Аудио: 4 звучници Dolby Atmos® поддршка
Димензии: 250.38 x 157.98 x 7.05mm
Тежина: 445g
Боја:Graphite Gray

17,029 ден

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.