XIAOMI Redmi Watch 2 Lite GL Смарт часовник Blue

Redmi Watch 2 Lite GL
100+ фитнес режими• 24 часовно следење на срцевиот ритам
• Mери кислород во крвта
• Екран: 1.55″ square & thin-film transistor(TFT) резолуција:320*360
• Сензори: Optical heart rate sensor, accelerometer, gyroscope, electronic compassGPS/GLONASS/Galileo/BeiDou
• Батерија: 262 mAh Приклучок за полнење:магнетско полнење
• Траење на батерија:10 дена типично,5 дена heavy usage mode• Спецификации:Waterproof level: 5 ATM*Wireless connection: Bluetooth 5.0 (Bluetooth Low Energy)
• Поддржани оперативни системи: Android 6.0+/OS 10.0+ge
  • Боја: Сина
  •  Димензии:41.2mm x 35.3mm x 10.7mm
  • Тежина: 35g

4,058 ден

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.