XIAOMI Redmi Watch 2 Lite Strap Pink Алка за Смарт часовник

Оргинална алка за Xiaomi Redmi Watch 2 Lite.

Боја: Розева

516 ден

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.