НА ПОПУСТ 27%

Xiaomi Robot Vacuum E10 роботска правосмукалка

Број на модел Б112

Димензии на главната единица Φ325x80mm

Номинална моќност 35 W

Номинален напон 14,4 V⎓

Напон на полнење 20V⎓

Капацитет на батеријата 2500 mAh (номинален капацитет) 2600 mAh (номинален капацитет)

10,200 ден

Опис

СПЕЦИФИКАЦИИ НА ПРОИЗВОДОТ

Роботска правосмукалка

СТАНИЦА ЗА ПОЛНЕЊЕ Модел на приклучок за полнење ЦДЗБ112 Оценет влез 20V⎓ 0,6А

Номинален излез 20V⎓ 0,6А

Димензии на производот 146×122×87,5 мм

ВО КУТИЈАТА Главна единица×1 Главна четка×1 (пред-инсталиран на главниот уред)

Резервоар за вода 2-во-1 и контејнер за прашина×1 (Може да се користи во режим на вакуум или џогер)

Странична четка×1

Капак за четка×1 (пред-инсталиран на главниот уред)

Подлога×1 (претходно инсталирана на рамката за џогер)

Рамка за џогер × 1 

Адаптер за напојување × 1

Док за полнење × 1

Четка за чистење × 1 (На резервоарот за вода 2-во-1 и садот за прашина)

Упатство за употреба ×1

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.