XIAOMI Smart Air Purifier 4 Pro Filter Филтер за прочистувач

  • Филтер со висока ефикасност, зафаќа 99,97% честички
  • Тежина  1,5 кг
  • Димензии
    226x360x226

4,021 ден

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.