❤️ XIAOMI Smart Band 7 Pro GL Ivory Смарт часовник

 • 110+ фитнес опции
 • 3 фитнес подесувања
 • 5 ATM
 • 24часовно следење на срцевиот пулс
 • мери кислород во крв
 • следи квалитет на сон
 • мери ниво на стрес
 • го следи женското репродуктивно здравје
 • Дијагонала: 1.64″
 • Тип: AMOLED
 • Резолуција: 280 x 456, 326 PPI
 • Осветлување: до 500 nit
 • Димензии на нараквицата: 130-205 mm
 • Батерија
 • Тип: LiPo, 235mAh
 • Време на полнење: 60 мин
 • Меморија
 • RAM 8MB PSRAM
 • ROM: 32MB Nor Flash +128MB Nand Flash
 • Оперативен систем
 • Bluetooth: Bluetooth 5.2 BLE
 • Функции: акцелерометар, жироскопски сензори, PPG сензор
 • Компатибилен со: Android 6.0, iOS12 и понови
 • Рoботи со Alexa, Apple Health, Strava

5,423 ден

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.