Xiaomi Smart Band 8 Black Смарт часовник

2,490 ден

Опис

 • Смарт часовник
 • Дисплеј:1.62″ (41.1mm)
 • Резолуција:(192 x 490) AMOLED Touch Display, 60Hz, 326ppi
 • Осветлување: 600 nits
 • Сензор за светлина
 • Поврзување: Bluetooth 5.1
 • Издржливост: 5ATM
 • Компативилност: Android, iOS
 • Капацитет на батеријата:190mAh
 • Времетраење на батеријата: 16 дена
 • Време на полнење: 1 часа
 • Mi Fitness апликација
 • 6-axis
 • PPG heart rate сензор
 • Тежина: 27gr.

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.