НА ПОПУСТ 17%

Xiaomi Smart Band 8 Pro Black Смарт часовник

4,000 ден

Опис

 • Смарт часовник
 • Дисплеј:1.74″ (44.1mm)
 • Резолуција:(336×480) AMOLED Touch Display, 336PPI, 60Hz
 • Осветлување: 600 nits
 • Сензор за светлина
 • Поврзување: Bluetooth 5.3
 • Мултифункционален NFC
 • Издржливост: 5ATM
 • Времетраење на батеријата: 14 дена
 • 150+ фитнес модови
 • Сензори:
 • Heart rate
 • Blood oxygen
 • Ambient light
 • ACCELERATION
 • Локација: GPS, BEIDOU, GLONASS, GALILEO, QZSS
 • Тежина 22.5g

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.