XIAOMI Smart Pet Food Feeder Смарт Сад за Храна

Со Xiaomi Automatic Feeder поврзан со апликацијата Mi Home/Xiaomi Home, можете да го контролирате времето на хранење и дозата од каде било, правејќи ве Вас безгрижни, а хранењето на домашни миленици поудобно.

  • Моќност: 5.9 W
  • Влезна струја: 5,9 V = 1,0 А
  • 24 часовно автоматско хранење на вашите миленици
  • Капацитет за хранење: oд 15 до 20 дена
  • Не се препорачува за помали кучиња од 3 месеци и за поголеми кучиња
  • Димензии: 311 x 180 x 387 мм
  • Тежина: 3 кг
  • Капацитет: 3.6 Л
  • Должина на кабел: 1.5 м

6,476 ден

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.