XIAOMI Smart Speaker Lite EU Звучник

  • Димензии: 95 * 95 * 14mm
  • Кликови: Play/Pause, Volume up, Volume down, Mute
  • Поддржува: Google Assistant, Chromecast
  • Моќност: 12V / 1A, DC input
  • Тоа е повеќе од само паметен звучник со LED дисплеј кој поддржува адаптивна осветленост. Можете исто така да ги изберете вашите омилени песни, жанрови и сцени кога го поставувате алармот за да можете да се разбудите со мелодична музика и да го започнете денот во добро расположение

2,535 ден

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.