XIAOMI Sport Fanny Packs

  • Нето тежина-0,5 кг
  • Боја на производот-Црна
  • Материјал-Полиестер со полиуретанска обвивка
  • Други карактеристики-Прилагодлив најлонски ремен за рамо, издржлив и мек, Мултифункционални прегради, приспособена висококвалитетна тока
  • Семејство на производни производи-Sports Fanny Pack
  • Заштитни карактеристики-YKK патент со водоотпорност

1,060 ден

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.