XIAOMI True Wireless Earphones 2S Слушалки

Функции:

  • автоматско вклучување и управување,
  • контрола на допир,
  • можност за користење на една ноќ слушалка,
  • поддршка на ACC технологија
  • Bluetooth: 5.0
  • Фреквентен опсег: 20 – 20000 Hz
  • Време на репродукција: 5 часа

4,384 ден

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.