НА ПОПУСТ 26%

.XIAOMI UniBlade Trimmer EU Тример за брада

1,990 ден

Опис

XIAOMI UniBlade Trimmer
 Тример за брада
 за суво и мокро користење
 глава што се движи во повеќе правци и ги следи контурите на лицето
 60 мин користење со едно полнење
 BHR7052EU

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.