Xiaomi Watch S1 Active Strap Orange Ремче

Xiaomi Watch S1 Active straps
Димензии: 258,9 mm (вклучувајќи го и телото на часовникот)
Подесивна должина: 160mm-220mm

770 ден

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.