XIAOMI Watch S1 ActiveGL White Смарт часовник + Watch S1 Active Strap Green Ремче

Со Xiaomi Mi Watch S1 Active, добиваш многу повеќе од обичен часовник кој секогаш ти го кажува вистинското време. Овој паметен часовник од Xiaomi е твојот совршен пријател.

Сензор за отчукување на срцето (со сензор за кислород во крвта), акцелерометар, жироскоп, геомагнетен сензор, атмосферски сензор, сензор за амбиентална светлина
Димензии: 46,5×47,3x11mm (не вклучувајќи го ременот и локалните испакнатини)

+ Гратис

Xiaomi Watch S1 Active Green strap
Димензии: 258,9 mm (вклучувајќи го и телото на часовникот)
Подесивна должина: 160mm-220mm

8,650 ден

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.