НА ПОПУСТ 49%

XIAOMI Watch S1 Active White Смарт Часовник

Со Xiaomi Mi Watch S1 Active, добиваш многу повеќе од обичен часовник кој секогаш ти го кажува вистинското време. Овој паметен часовник од Xiaomi е твојот совршен пријател.

Сензор за отчукување на срцето (со сензор за кислород во крвта), акцелерометар, жироскоп, геомагнетен сензор, атмосферски сензор, сензор за амбиентална светлина
Димензии: 46,5×47,3x11mm (не вклучувајќи го ременот и локалните испакнатини)
Рамка: полиамид засилен со стаклени влакна
Капацитет на батеријата: 470 mAh
Екран: 1,43″ AMOLED дисплеј
Отпорност на вода: 5
Резолуција: 466×466
Работна температура: -10℃-45℃
Ремен: бел силикон и црна  TPU
Прилагодлива должина: 160-220 mm
Компатибилен со: Android 6.0 или iOS 10.0
Безжична врска: Wi-Fi IEEE 802.11b/g/n 2.4GHz, Bluetooth 5.2

5,590 ден

Само 2 останати во залиха

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.