XIAOMI Watch S1 GL Black Смарт Часовник

 • Екран: 1,43“, amoled
 • Резолуција: 466 х 466
 • Сензори: акцелерометар, жиро, компас, барометар, пулс, SpO2
 • Сателитско позиционирање: GPS, GLONASS, Galileo, BDS
 • NFC: да
 • Поддржува: Bluetooth 5.2
 • Батерија: 470 mAh, неотстранлива
 • Приклучок за простор:магнетско простор
 • контролно просторно
 • ременчиња: кожни, силиконски
 • Траење на батерија:12 дена
 • Одговорност: 5АТМ
 • Компатибилен со: Android 6.0 и iOS 10 и нагоре
 • – Телефонски повици со Bluetooth
 • – 117 поддржани режими на вежбање
 • – Граден ГПС и компас
 • – Бесконтактно плаќање
 • – Временска прогноза
 • – Будилник

15,879 ден

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.