НА ПОПУСТ 27%

XIAOMI Watch S1 GL Silver Смарт Часовник

 • Eкран: 1.43“, amoled
 • Резолуција: 466 х 466
 • Сензори: Accelerometer, gyro, compass, barometer, heart rate, SpO2
 • Сателитско позиционирање: GPS, GLONASS, Galileo, BDS
 • NFC: да
 • Поддржува: Bluetooth 5.2
 • Батерија: 470 mAh, неотсранлива
 • Приклучок за полнење:магнетско полнење
 • поддржува бежично полнење
 • ременчиња: кожни, силиконски
 • Траење на батерија:12 дена
 • Отпорност: 5АТМ
 • Компатибилен со: Android 6.0 и iOS 10 и нагоре

9,990 ден

Опис

 • – Телефонски повици со Bluetooth
 • -117 поддржани режими на вежбање
 •  Вграден GPS и компас
 • Бесконтактно плаќање
 • Временската прогноза
 •  Будилник

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.