XIAOMI Wire-Free Outdoor Security Camera Set Камера

Може да работи нормално во средина од -20 до 50C*, да издржи топлина и студ и да ја заштити безбедноста на отворено во сите сезони.

Ноќно гледање на далечина од 7 метри, јасно покажувајќи ја ситуацијата надвор од куќата во текот на ноќта.

Широкиот агол на гледање од 130° помага да се сними повеќе содржина. Со резолуција од 1080P.

Двонасочно аудио од 1920 x 1080
Поддршка Слот за мемориска картичка
Поддршка за откривање движење
Поддршка на поле на гледање
130° Ефективни пиксели
1080PI за внатрешна / надворешна употреба
Поддршка за OutdoorMobile
Тежина:273 g

Димензија 102,6x122x52,7

6,537 ден

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.