XIAOMI 12V Max Brushless Cordle Безжична дупчалка

Запознајте ја Xiaomi 12V Max Brushless Electric Drill, напредна безжична дупчалка опремена со интелигентен чип и паметен екран. За разлика од конвенционалната дупчалка, Xiaomi 12V Max користи магнети за производство на енергија. Оттука ги намалува трошоците за одржување, ја подобрува ефикасноста, го надминува триењето и обезбедува непречено корисничко искуство.

Благодарение на 3-те режими на работа, Xiaomi 12V Max Drill може да задоволи различни потреби при секојдневна употреба. Работата со едно копче овозможува непречено менување помеѓу дупчењето и заштрафувањето, а можете лесно да се префрлате помеѓу 3-те режими со притискање на едно копче.

Електричниот вртежен момент е дизајниран за лесни и тешки работи.

Потребни се околу 4 секунди за да достигне целосна брзина и застанува околу 1 секунда откако ќе го ослободите чкрапалото за да спречите повреди на зглобот.

Комплетот вклучува 24 генерички битови и 8 дупчалки за вртење за работа на различни површини.

  • Напон 12 волти
  • Брзина 1400 вртежи во минута

8,930 ден

На залиха

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.