XIAOMI Xiaomi 4K Monitor 27 EU Монитор

Резолуција: 3840 × 2160

• Бои: 1,07 милијарди бои

• Светлина: 400 cd/m² (TYP)

• Екран: 21:9 ; 16:09 часот

• Освежување на екранот: 60Hz

• Контраст: 1000:1 (TYP)

• Приклучоци: HDMI 2.1 порт × 2, DP 1.4 порт × 1, Type-C порта × 1, AC IN порта за напојување × 1, USB-A порта × 2, Аудио порта × 1

• Димензии: 612,9 x 200 x 514,9mm

• Влезна моќ: 100–240V~, 50/60Hz, 3.0A

• PANTONE® Потврдена верност на бојата

• VESA DisplayHDR 400

38,530 ден

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.