YOU & OIL KI CONCENTRATION Масло за подобрување на концентрација

Еликсир кој е формулиран од скапоцена мешавина на есенцијални масла од нане, екстракт од лист и екстракт од кора од камфорово дрво инфузирани во масло од сладок бадем. Овој еликсир ја подобрува способноста за фокусирање и концентрација. Есенцијалното масло од нане помага да се подобри концентрација, обезбедувајќи енергетско збогатување, намалување на нервозност за време на постигнувањето на оптимален фокус и остар ум. Покрај подобрениот фокус и концентрација, палисандерот исто така е ефективен во подобрување на задржување на сеќавањата.

Се  препорачува за возрасни и деца над 6 години.

  • You&Oil KI стимулира одредени точки во телото со лесно триење, со цел да се разбудат внатрешните извори на телото. Есенцијалните масла го забрзуваат дотокот на кислород во клетките на телото, што го подобрува метаболизмот и телесните регенеративни процеси.

610 ден

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.