YOU & OIL KI Масло против настинка

Еликсир кој е формулиран со скапоцена мешавина на есенцијални масла од екстракт од кора од камфорово дрво и еукалиптус инфузирани во масло од сладок бадем. Есенцијалното масло од палисандер е корисно за респираторни состојби, и може да го зајакне имуниот систем за време на настинка или напад на грип.

Се  препорачува за возрасни и деца над 6 години.

  • You&Oil KI стимулира одредени точки во телото со лесно триење, со цел да се разбудат внатрешните извори на телото. Есенцијалните масла го забрзуваат дотокот на кислород во клетките на телото, што го подобрува метаболизмот и телесните регенеративни процеси.

610 ден

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.