YOU & OIL KI Масло против воспаление на уво

Еликсир кој е формулиран со скапоцена мешавина од есенцијални масла од нане, ниаули и смил, инфузирани во масло од сладок бадем, за да се борат против инфекциите на увото.Антивирусните и антисептичките ефекти на есенцијалното масло од ниаули се корисни за помагање при лекување на инфекции на ушите, додека нудат респираторна поддршка, олеснување при дишењето и помагаат да се расчистат запушените уши.

Се  препорачува за возрасни и деца над 6 години.

  • You&Oil KI стимулира одредени точки во телото со лесно триење, со цел да се разбудат внатрешните извори на телото. Есенцијалните масла го забрзуваат дотокот на кислород во клетките на телото, што го подобрува метаболизмот и телесните регенеративни процеси.

695 ден

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.