YOU & OIL KI Масло за против сува кашлица

Есенцијалното масло од чемпрес содржи камфен кој помага да се намали респираторното запушување. Есенцијалното масло од еукалиптус ги поддржува белите дробови и го зајакнува имуниот систем за време на настинка или напад на грип.

Капнете 5-6 капки од мешавината на есенцијални масла на вашите прсти или рака, за секое нанесување на различни регии од телото. Избегнувајте директен контакт на пипетата со кожа.

Нежно втријте на градите и горниот дел од грбот, 3-5 пати на ден. Користете неколку дена.

610 ден

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.