YOU & OIL KI RUNNY NOSE Масло против растечен нос

Еликсир формулиран со скапоцена мешавина од масло од камфорово дрво, еукалиптус и нане, инфузирани во бадемово масло. Тоа помага да се спречи вишокот дренажа поради иритација и воспаление на назалните ткива. Есенцијалното масло од камфорово дрво помага во подобрување на респираторната состојба и го поддржува имуниот систем во борбата против симптомите на настинка и грип

Се  препорачува за возрасни и деца над 6 години.

  • You&Oil KI стимулира одредени точки во телото со лесно триење, со цел да се разбудат внатрешните извори на телото. Есенцијалните масла го забрзуваат дотокот на кислород во клетките на телото, што го подобрува метаболизмот и телесните регенеративни процеси.

610 ден

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.