YOUR SECRET CRUSH COFFEE SCRUB Пилинг

30 мл | 200 мл

320 ден1,200 ден

Исчисти

Опис

Your secret CRUSH – Природен скраб за лице и тело на база на кафе и органски масла.

Решение против проблеми со акни, лузни, митесери, флеки, стрии, целулит, поткожни влакна и сува кожа. Ја хидрира и ја храни кожата со сите потребни витамини.

 

Дополнителни информации

Пакување (mg, g, kg)

200 гр, 30 гр

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.