НА ПОПУСТ
ЗАШТЕДИ 30%

Заштитнa маскa за лице

 

  • Заштитни маски за лице N95 изработени од термобондиран филц
  • Пресувана на 250 степени
  • За една употреба
  • Со ластик

42 ден

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.