Здраво Скопје

  • Автор: Александра Шаровиќ-Атанасовска и Ружица Мандичевска-Руки
  • Издавачка куќа: ТРИ
  • Година на издавање: 2019
  • Број на страни: 102
  • Димензии: 250/211
  • Корица: Tврда
  • Јазик: Mакедонски

690 ден

Опис

Првиот детски интерактивен водич – Здраво Скопје е мала временска машина која ќе ве сврти околу градот и спомените на возрасните. Врзете ги појасите, земете ги шамивчињата – ќе биде забавно, емотивно и носталгично возење низ градот од нашите глави и срца.

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.