AURA FOR HER Женски парфем

100 мл

3,774 ден

Опис

ПАРФЕМ ЗА НЕА-Parfem For Her е луксузен,елегантен и сензуален женски парфем.Овој доминантен парфем кој неверојатно привлечно мириса се состои од мирисни ноти кои даваат посебно чувство на секоја жена.

Мирисни ноти на парфемот AURA FOR HER
ТОП ноти – Зелено јаболко, сицилијански бергамот  и сочна црна рибизла
СРЦЕ ноти– Јанг-Јанг,темјанушка и малина
БАЗА ноти- Пачули,мошус и ванила од Мадагаскар

Parfem For Her  е спакуван во мошне луксузна амбалажа со практична употреба и остава чувство на вечност,гламур и раскош кај секоја жена.

Дополнителни информации

Пакување (ml, l)

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.